ZADZWOŃ 519 179 707


Podziękowania od bp H.Tomsika i ks.dr. Mariusza Wilka z DA


Organizatorzy Diecezjalnych Dni Młodych zaprosili Zarząd i ratowników medycznych Deltamedu, którzy wsparli trzydniowy pobyt młodych w dniach 14 -16.06.2019 w Muzeum Wsi Radomskiej. Nasi ratownicy medyczni prowadzili zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dwa zespoły Podstawowe Ratownictwa Medycznego 24 godziny na dobę dbali o bezpieczeństwo medyczne uczestników Diecezjalnych Dni Młodych.

Ewa Klocek i Klaudia Kołodziejczyk z radomskiego Duszpasterstwa Akademickiego Diecezjalne Dni Młodych, nazywają cudownym wydarzeniem. - Były świętem młodości, wiary i radości. Tego nie byłoby bez państwa pomocy i współpracy. I za to dziękujemy, a księdzu biskupowi dziękujemy za wymyślenie tych dni młodych. Natomiast ks. Mariuszowi Wilkowi, diecezjalnemu duszpasterzowi młodzieży, dziękujemy za niezliczoną ilość spotkań z wieloma ludźmi i dopinanie spraw organizacyjnych oraz przeprowadzenie imprezy.
Serdecznie dziękuję wszystkim państwu za współpracę i pomoc, za to, że dzięki wam młodzi mogli przeżyć radosne doświadczenie wspólnoty - powiedział bp Henryk Tomasik.
Z rąk ks. bp Henryka Tomasika i ks. dr. Mariusza Wilka otrzymaliśmy podziękowania za wsparcie Diecezjalnych Dni Młodych.
Serdecznie dziękujemy.