ZADZWOŃ 519 179 707


Warszawski Rajd Pojazdów Zabytkowych Radom 2017


Tegoroczna ósma edycja Warszawskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych ostatniej rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych 2017 odbyła się w Radomiu.

To już 38 edycja tej imprezy, organizowanej przez Automobilklub Polski. Zespół ratownictwa medycznego Deltamedu miał za zadanie dopilnować aby rajd odbył się bezpiecznie pod względem medycznym. Towarzyszyliśmy uczestnikom rajdu podczas jazdy po drogach Radomia i okolic. 200 km przebytych z uczestnikami rajdu to i dla nas był wspaniały czas. Poznaliśmy ludzi z pasją i ich wyjątkowe pojazdy. To była zdrowa rywalizacja między uczestnikami rajdu a zarazem świetna zabawa.
Nasz ratownik medyczny Krzysztof oceniał postępowanie uczestników podczas zaimprowizowanego wypadku drogowego. Uczestnicy wykazali się doskonałą wiedzą w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz wiedzą z zakresu ruchu drogowego. Ufundowaliśmy nagrodę rzeczową, którą otrzymał uczestnik rajdu za wzorowe postępowanie podczas udzielania pomocy poszkodowanemu.
Dziękujemy Panu Jankowi Bogackiemu za wspaniałą współpracę jaką nawiązał z naszym zespołem ratownictwa medycznego. Było bardzo bezpiecznie i wszyscy uczestnicy dotarli na bal, który zakończył rajd.