ZADZWOŃ 519 179 707


Deltamed z podziękowaniem od ks. Biskupa Henryka Tomasika


Ks. Biskup Henryk Tomasik podziękował firmie Deltamed za pomoc w przygotowaniu Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Radomskiej Światowe Dni Młodzieży w naszej Ojczyźnie, były historycznym wydarzeniem dla pielgrzymów, którzy przybyli do Polski z całego świata.

"Jest moją szczególną radością, że w przygotowaniu Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji brały udział osoby, które łączą profesjonalizm z wrażliwością i którym dobro młodzieży leży na sercu” - napisał ks. Biskup Henryk Tomasik w podziękowaniu skierowanym do Zarządu Deltamed. Ksiądz Biskup wręczył podziękowania podczas uroczystej gali w Auli im. Jana Pawła II w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu. W imieniu Deltamedu podziękowania odebrał Prezes Zarządu Delta Plus Sp. z o.o. Dariusz Glegoła. Dziękujemy ks. Biskupowi, ks. Mariuszowi Wilkowi, ks. Markowi Adamczykowi za zaufanie jakim obdarzyli Deltamed wybierając nasze zespoły ratownictwa medycznego do zabezpieczenia medycznego Dni w Diecezji. Dziękujemy Dyrektorowi RSPR Panu dr Piotrowi Kowalskiemu za wsparcie merytoryczne przy organizacji medycznej części zabezpieczenia, którą wspólnie realizowaliśmy z Radomską Stacją Pogotowia Ratunkowego.
Jesteśmy dumni, że i my dołączyliśmy naszą cegiełkę do zbudowania tak udanych Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Radomskiej.